Knauf Knauf

TEKNİK DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Taleplerinizi, konusunda uzman ekibimizle karşılayalım

Teknik Danışmanlık Hizmetleri

Weiter

Siz sorun biz yanıtlayalım; "Knauf Teknik Danışmanlık"

“Knauf Teknik Danışmanlık”, kuru yapı sistem detayları, performansları, mimari ve mühendislik çözüm önerileri konusunda uzman bir ekipten oluşmaktadır. Mimar, mühendis, uygulamacı, öğrenci ve son kullanıcıların kuru yapı sistemleri ile ilgili tüm teknik içerikli sorularını, en doğru ve en efektif şekilde yanıtlamayı hedeflemektedir. Yapacağımız ürün ve sistem önerileri ile yapının kalitesini ve katma değerini artırmak, uygulama sonrasında oluşabilecek sorunları en aza indirgemek ve en önemlisi hem tasarım, hem de kullanım esnasında oluşan giderleri azaltmak ve geri kazandırmaktır.

Ekibimiz, gelen taleplere mail veya telefon yoluyla, en geç 2 iş günü içinde dönüş yapmayı planlamaktadır. Teknik sorular haricinde, daha kapsamlı proje talepleri ise “Proje Danışmanlık Hizmetlerimiz” tarafından detaylı bir şekilde karşılanmaktadır.

Bize bu adresten ulaşabilirsiniz.

teknik@knauf.com.tr

Weiter

 • Uygulamalı Eğitimler

  Eğitim merkezleri takvimine aşağıda yer alan linkten ulaşabilir, eğitiminizi planlamaya hemen başlayabilirsiniz. Eğitim Merkezleri Takvimi için tıklayın
 • Fabrika Günleri

  Teknik ekibimiz ve fabrika görevlilerimiz ile birlikte Ankara Ahiboz Fabrika'mızda tanıtım günleri düzenliyoruz. Talebinizi iletmek için bize ulaşın. teknik@knauf.com.tr
 • Seminerler

  Birçok farklı seviyede veya özel olarak bir konuya odaklanarak hazırlanan sunum ve seminer programlarımız ile hizmetinizdeyiz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Workshop

  Knauf Teknik Ekip olarak, çeşitli üniversitelerde yaptığımız workshoplar ile ürün bilinirliğini arttırmayı hedefliyoruz. teknik@knauf.com.tr

Sıkça Sorulan Sorular

Weiter

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Weiter

Sizin için hazırladık

Çözüm önerileriniz güncel mi veya “Doğru” bilerek yaptığınız imalatlarda sorunlar mı var? Sizler için hazırladığımız Doğru Bilinen Yanlışlar maddelerine göz gezdirmeden geçmeyin.

Ve yine sizler için derlediğimiz Sıkça Sorulan Sorular listesine ve Ürün Kombinasyonları maddelerine buradan ulaşabilirsiniz.